Пројекат снимања часова за РТС Планету

И у овој школској години наша школа је учествовала у пројекту снимања часова за РТС Планету, за потребе учења на даљину. Наставница биологије (на замени) Ивана Миливојевић снимила је четири часа за ученике осмог разреда.

Насатвнице Верица Костић и Ивана Ивановић снимале су часове за РТС Планету у прошлој школској години. Том приликом показале су висок ниво компетентности и професионалности, по оцени Школске управе из Чачка, те су у овој школској години позване да буду супервизори својим колегама.

Чланови Стручног већа за српски језик и књижевност Верица Костић и Радмила Костић помогле су наставници биологије током снимања часова, вршивши лектуру.

Честитамо и захваљујемо се свим колегама који су учествовали у наведеним активностима, показујући професионалност и спремност да ученицима широм Србије пруже помоћ и подршку у условима пандемије.