Окружно такмичење у одбојци

На Oкружном такмичењу у  одбојци, одржаном 23. 2. 2022. године у Чачку,  наша школа постигла је изванредан резултат – друго место. На такмичењу су учествовале основне школе из Ивањице, Чачка, Лучана и Горњег Милановца. Нашу школу је представљала женска екипа: Тамара Бојовић, Јелена Даријевић, Тамара Милорадовић, Кристина Ајдачић, Сара Обрадовић, Анђела Грујичић, Кристина Поповић, Тина Томић, Сања Стефановић и Александра Јовановић.

Наше ученице након пласмана у полуфинале поразиле су екипу из Горњег Милановца и пласирала се у финале. У финалу наша екипа је поражена од екипе из Чачка освојивши 2. место.

Ученице су похваљене  за примерно понашање, фер-плеј и тимски дух.

Честитамо нашим ученицама и наставници физичког и здравственог васпитања Људмили Поповић.