Општинско такмичење у фудбалу

Општинско такмичење у фудбалу одржано је 1. 4. 2022. године у ОШ ,,Кирило Савић”. Такмичиле су се следеће основне школе: ОШ ,,Сретен Лазаревић” из Прилика, ОШ,,Кирило Савић” из Црњева, ОШ ,,Милинко Кушић” из Ивањице, OШ ,,Проф. др Недељко Кошанин” из Девића, ОШ ,,Мићо Матовић” из Катића, ОШ ,,Вучић Величковић” из Међуречја и ОШ ,,Мајор Илић” из Кушића.

Нашу школу представљале су мушка и женска  екипа. Мушку екипу представљали су следећи ученици: Томислав Бугарчић, Алекса Марјановић, Лука Драговић, Лука Ристивојевић, Срећко Араповић, Александар Марковић, Вук Грујовић, Обрад Довијанић, Милош Ивановић и Аранђел Миловић. Женску екипу представљале су следеће ученице: Тамара Бојовић, Јелена Даријевић, ТамараМилорадовић, Кристина Ајдачић, Сара Обрадовић, Анђела Грујичић, Сања Стефановић, Александра Јовановић, Александра Миловановић, Ива Луковић, Дуња Радичевић, Нађа Вучићевић и Ђурђина Симончевић. Дeчаци су упркос борби, припремама, спремности и залагању, нажалост, остали без пласмана изгубивши од дечака из ОШ ,,Кирило Савић”. Девојчице су одиграле три утакмице. У првој утакмици су победиле девојчице из ОШ ,,Мићо Матовић”. У полуфиналу су наставиле низ успеха и победиле су девојчице из ОШ ,,Проф. др Недељко Кошанин”. У финалу такмичења, упркос великој борби, изгубиле су од девојчица из OШ,,Кирило Савић” и освојиле 2. место, што је свакако изванредан резултат. Честитке за девојчице, честитке и за дечаке на борби и залагању, као и за наставницу физичког и здравственог васпитања Људмилу Поповић, која преданим радом са ученицима наше школе ниже вредне спортске успехе!