УСПЕХ НА КОНКУРСУ ПОВОДОМ 57. ДИСОВОГ ПРОЛЕЋА

На овогодишњем конкурсу расписаном у оквиру 57. Дисовог пролећа похваљене су две ученице наше школе. Сузана Радоњић, ученица осмог разреда, добила је похвалу за песму „Вила“, а Александра Никитовић, такође ученица осмог разреда, похваљена је за прозни рад „Поглед са мог прозора“. Похвала је додељна и школи за највећи број и квалитет радова пристиглих на конкурс. Ментор ученицима који су учествовали на конкурсу била је наставница српског језика и књижевности Верица Костић.
Похвале су уручене ученицима и представнцима школе на сусрету који је организован у основној школи „Владислав Петковић Дис“ у Заблаћу, 25. јуна 2020. године. Традиционални литерарни конкурс за ученике основних и средњих школа организовала је Градска библиотека „Владислав Петковић Дис“ из Чачка и Одбор 57. Дисовог пролећа.