Општинско такмичење у шаху

Општинско такмичење у  шаху, у коме је учешће узео 51 такмичар из свих  основних школа наше општине, одржано је 19. 02. 2022. Домаћин је била наша школа. Такмичење је  организовано у појединачној конкуренцији на нивоу разреда посебно за дечаке и посебно за девојчице.

Нашу школу  представљало је укупно 13 такмичара, од чега је 10 остварило пласман на окружно такмичење. Остварили смо 6 првих места, 1 друго, као и 3 трећа места. Након тога, одржано је и екипно такмичење. У екипној конкуренцији, према пропозицијама такмичења, нашу школу су представљала по два децака  и две девојчице, као и две замене. И у овој категорији наша школа  била је успешна  и освојили смо треће место. На крају, дипломе су подељене најуспешнијим такмичарима и екипама.