Библиотека ОШ „Сретен Лазаревић“ богатија за још 3 књиге

Следујући потребама и интересовањима наше деце, ОШ Сретен Лазаревић набавила је 3 илустроване Библије за децу, које су од сада доступне нашим ученицима на коришћење.

Реч је о прилагођеним издањима Светог Писма Старог и Новог Завета за основце. Ђацима се на овај начин умногоме олакшава не само разумевање основних појмова наше вере, већ много битније омогућава лакше савладавање предаваног градива из Верске наставе и пружа могућност да сами у слободно време истражују интересантне им догађаје. Наведена дела су наишла на леп пријем код основаца на нивоу Републике Србије, и од стране ученика су оцењена изузетно позитивним коментарима и зато се радујемо што их и ми од сада имамо у нашој библиотеци.

Каже се да је човек вреди онолико колико језика говори, а да је  богат онолико колико је књига прочитао, и надамо се да ће се и наши ученици богатити читајући ова дела.