Михољски сусрети села

Ученици наше школе учествовали су на манифестацији Михољски сусрети села која је одржана у селу Катићи, 20. октобра, у организацији Општине Ивањица, а под покровитељством Министарства за бригу о селу. У оквиру манифестације организовани су наступи фолклорних група и такмичење у рецитовању стихова народне књижевности. Нашу школу представљали су ученици старијих разреда. Фолклорну групу наше школе води и припрема наставница Ивана Цветковић. Ученици Емилија Костић V1, Анђела Араповић V2, Милош Бојовић VI2 и Љубица Араповић VII1. су учествовали у такмичењу у рецитовању. Ученике су припремале и пратиле наставнице Верица Костић и Радмила Костић. Ученик Милош Бојовић освојио је друго место. Честитамо Милиошу и свим учесницима на изузетно запаженом наступу.