Сусрет са спортистима

Четвртог дана Дечје недеље у нашој школи организован је сусрет ученика млађих разреда и спортиста. Школу су посетили фудбалери фудбалског клуба ,,Јавор“ из Ивањице, Ибрахим Танко, из Гане и Мики Маричић из Ивањице. Говорили су о важности бављења спортом за правилан раст и развој ученика и својим спортским каријерама. Ученици су имали прилику да постављају питања спортистима везана за спорт којим се баве, фудбалском клубу за који играју, као и лична питања о самим почецима њиховог бављења овим спортом. Организовано је и мало такмичење у вештини жонглирања фудбалском лоптом за ученике. Најуспешнији био је ученик трећег разреда Антоније Бојовић, који је од фудбалера , као награду, добио фудбаску лопту.