Прво место на Конкурсу за најлепшу дечју песму

Додељене су награде за Конкурс за најлепшу дечју песму. Ученица шестог разреда наше школе Теодора Милорадовић освојила је прво место. Ментор је наставница Верица Костић. У зборнику „Пупољциˮ, који сабира најуспешније песме пристигле на конкурс, поред победничких стихова наше Теодоре, нашли су се стихови Стефана Мојсиловића, трећи разред, ментор Лела Ћурчић, Николе Мојсиловића, трећи разред, ментор Лела Ћурчић, Јоване Симеуновић, четврти разред, ментор Мирјана Калајановић, Николине Новаковић, четврти разред, ментор Мирјана Калајановић, Николине Милићевић, пети разред, ментор Радмила Костић, Емилије Костић, пети разред, ментор Верица Костић, још једна песма Теодоре Милорадовић, ментор Верица Костић и стихови Тамаре Вучићевић, ментор Верица Костић. Честитамо свим ученицима и њиховим менторима.