Прослава Дана жена

Поводом обележавања Дана жена, ученици млађих разреда наше школе приредили су приредбу за драге жене. На овај начин желели су да се захвале својим најдражим особама за све што су урадиле и за све што чине за њих. Песмом, игром, рецитацијама и глумомученици су измамили опште од ушевљење публике, али су на овај начин показали и своја умећа где су свака рецитација, песма и плес награђени су аплаузом. На крају приредбе свака жена је добила поклон који су ученици са својим учитељицама самостално израдили и у коју је уткано много љубави. Овај леп гест изазвао је још једно одушевљење код присутних. Програм је изведен с успехом, а маме су га пратиле с великом пажњом. У холу школе ученици од 1 – 4. разреда су направили изложбу у којој су сви присутни уживали.