ПРИЛИЧКИ ЂАЦИ, ЕКО-ЈУНАЦИ

Тим за предузетништво наше школе покренуо је прошле године еколошки пројекат ,,ЧИСТА ОКОЛИНА, НАША ВРЛИНА – ПРИЛИЧКИ ЂАЦИ, ЕКО-ЈУНАЦИ“ са идејом да се ученицима подигне свест о значају заштите животне средине. Kроз едукацију и различите активности, циљ је да ученици упознају и усвоје основну еколошку културу. У петак 13. маја настављене су активности које воде крајњем циљу – велика акција уређења школе и дворишта, спортских терена, културно-историјских споменика и других важних локација у Приликама.

У времену када је свест о чувању животне средине на веома ниском нивоу овакве активности су од огромног значаја и порука садашњим и генерацијама које долазе да морамо чувати планету која је несавесним понашањем људи веома угрожена.