ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА

Општинско такмичење из енглеског језика одржано је 5. марта 2022. године у основној школи „Вучић Величковић“ у Међуречју. На такмичењу је учествовало 19 ученика из 4 школе. Ученици су остварили одличне резултате, и показали изузетно знање.

Нашу школу представљала су 4 ученика осмог разреда. Из одељења VIII1 учествовали су Анђела Младеновић и Милош Радовановић. Из одељења VIII2 учествовле су Мина Сенић и Јелена Даријевић. Три ученика су се пласирала на виши ниво такмичења. Милош Радовановић освојио је друго место, а Мина Сенић и Јелена Даријевић треће место. Анђела Младеновић је добла похвалу за учешће.
  Наствница енглеског језика Јована Милићевоћ користи ову прилику да све ученике похвали и да им честита на постигнутом успеху.