НОВОГОДИШЊИ И БОЖИЋНИ ХУМАНИТАРНИ БАЗАР

Хуманост коју негујемо у нашој школи, међу ученицима и свим радницима, као и њихову креативност и машту, презентовали смо  3. и 4. јануара 2022. године на Хуманитарном базару. Хуманитарни базар организован  је  под руководством Општине Ивањица, а у сарадњи са дечијим вртићима, школама и Црвеним крстом. Овај базар имао је за циљ подизање свести о солидарности и хуманости међу децом и људима. Наша школа је са великим задовољством узела учешће у овој манифестацији која је одржана у центру града. Штандови свих учесника били су испуњени дечијим радовима, украсима, играчкама и слаткишима, али и са пуно љубави, радости и солидарности.

Ученици седмог и осмог разреда наше школе са својим наставницима су изложили продукте настале на производним креативним радионицама „Празнична чаролија“ и радионицама у оквиру Обогаћеног једносменског рада „3Д моделовање“. Они су на овај начин упутили поруку да је хуманост, емпатија, као и тимски рад, оно што је потребно свима. Поносни смо на наше ученике и њихове родитеље који увек са задовољством учестују у оваквим активностима и на наше учешће у овој хуманитарној акцији.

« од 5 »