„НАЈДомаћин 2023“

На конкурсу за „НАЈДомаћина 2023“, који је организован уз подршку Министарства пољопривреде, шумарства и водопривреде и Привредне коморе Србије, медју награђеним пољопривредницима из читаве Србије нашао се и члан нашег школског одбора, Војо Тошовић. Он је однео победу у категорији повртарства и тиме свом домаћинству обезбедио награду од 500 000 динара. Приликом захвалнице, Војо је истакао битну улогу породице у његовом раду, нарочито улогу његове деце. Близанци, Јован и Јована Тошовић ученици су осмог разреда, а старија ћерка Николина такође је била ђак наше школе.
Поред одличног успеха у школи, учени су и преданом раду и љубави према селу. Дакле, награда је дошла као подстрек за наставак уважавања правих вредности.