КОНКУРС ПОВОДОМ ЈУБИЛЕЈА

„Сећања на ђачке дане из приличке школе“
Основна школа „Сретен Лазаревић“ из Прилика објављује конкурс за избор најзанимљивије фотографије из ђачког живота „Сећања на ђачке дане из приличке школе“.
Право учешћа на конкурсу имају сви бивши ученици приличке школе који пошаљу скениране фотографије или фотографију фотографије из ђачких дана у приличкој школи. Конкурс је отворен до 12. маја 2023. године.
УСЛОВИ КОНКУРСА
Учесници конкуришу појединачно.
Теме на које се фотографије могу односити:
– Сећања из школске клупе;
– Сећања са спортских дешавања;
– Сећања са културних дешавања;
– Сећања са излета и екскурзија;
– Сећање на генерацију;
– Сећање на најбољег друга/другове;
– Сећање на омиљеног учитеља/наставника;
– Најстарија фотографија ђака из приличке школе.
Фотографије слати у електронској форми на и мејл адресе
vericakostic7@gmail.com или путем апликације Вибер на бројeве 065 232 53 08 и 069 290 22 31 до 12. маја у 22 часа.
Уз фотографију написати (бар приближно) годину када је фотографија настала, имена лица (ученика и наставника) или назив одељења које се налази на слици.
Додати и личне податке: име и презиме учесника, старосну доб учесника, место тренутног боравишта и године када је учесник био ђак приличке школе.
НАГРАДЕ
Стручни жири одабраће по три фотографије из сваке теме које ће бити награђене.
РЕЗУЛТАТИ КОНКУРСА
Резултати конкурса биће јавно објављени 17. маја 2023. године на великој прослави јубилеја и на сајту школе када ће се уручити и награде.
Од приспелих фотографија биће уприличена изложба у дворишту школе. Циљ нам је да оживимо успомене на ђачке дане различитих генерација.