ЈОШ ЈЕДАН СЕМИНАР НАСТАВНИЦЕ ИЗ НАШЕ ШКОЛЕ

Наставница Верица Костић, која предаје српски језик и књижевност у нашој школи, аутор је још једног семинара, заједно са Данијелом Ковачевић Микић. Нови семинар наше наставнице носи назив ФОЛКЛОРИСТИКА У ШКОЛИ (каталошки број 944).
Ако сте наставник и занимају вас предлози за осавремењивање наставе када је у питању народна књижевност, или да будемо прецизни: НАЧЕЛО ПРИМЕНЕ ИСКУСТВЕНИХ, ИНОВАТИВНИХ, ПАРТИЦИПАТИВНИХ МЕТОДА У НАСТАВИ НАРОДНЕ КЊИЖЕВНОСТИ, пријавите се за семинар који ће бити реализован, 26. марта 2023. године у Центру за стручно усавршавање у Чачак.
Овде желимо да честитамо нашој колегиници на новом успеху и настојању да унапреди квалитет наставе у нашој школи и да успешне примере из праксе подели са другима.