Јесењи крос

У нашој школи, петог дана Дечје недеље 7. 10. 2022.  одржан је Јесењи крос. Учествовали су ученици од првог до осмог разреда и група предшколаца. Деца која су имала здравствених проблема, посебно деца која су прележала Covid-19, су била поштеђена трчања, али су учествовали у организацији трке ,,Трка за срећније детињство“ као и остали ученици наше школе  куповином стартних бројева  за трку чија је цена 50,00 динара. Од велике помоћи у спровођењу Јесењег кроса биле су колеге наше школе, предметни наставници и учитељице. Све похвале за њих.

Крос је протекао у пријатељској атмосфери и осећао се такмичарски дух. Девојчице и дечаци трчали су у различитим групама по разредима. Све похвале за учеснике кроса.

Победници кроса биће награђени медаљама. Крос је организовала наставница физичког васпитања Људмила Поповић.