Четврти дан Дечје недеље

Четврти дан Дечје недеље уживали смо у програму који су припремили ученици млађих разреда. Програм је изведен у част најмлађих ученика, ђака првака. Фискултурна сала била је , за тренутак огледало добрих рецитатора, глумаца, играча…. На крају , своје умеће казивања стихова и извођења песме уз адекватне покрете, показали су и сами прваци. Награђени су громогласним аплаузом, који су заиста и заслужили. Добили су беџеве и Добродошлице као потврду да су постали чланови организације „Пријатељи деце Србије“.
Након завршетка програма, ученици првог разреда су, заједно са учитељицом Лелом Ћурчић, засадили дрво своје генерације о коме ће водити рачуна у наредном периоду.
Присуствовали смо и гостовању спортиста фудбалског клуба ,,Јавор“ из Ивањице. Ученици су имали прилике да успешним фудбалерима поставе интересантна питања, добију аутограме и заједно се фотографишу.