Деца су украс света

5. октобар

У среду трећег дана Дечје недеље реализован је излет у Катиће у ОШ,,Мићо Матовић“ као вид сарадња са организацијом Пријатељи деце Србије њихове школе. Организоване су радионице у учионицама, на игралишту спортске активности, а затим и пешачење кроз шуму,вијугавим путем до Карађорђевог шанца. Ту су деца сазнала веома важну лекцију у природи из историје, од наставника Милоша Мрдака. Лепо и сунчано време омогућило је да уживамо у прелепој природи и чистом ваздуху. Сви ученици су били задовољни и срећни. Циљ који је постављен испунио је очекивања  ученика. Домаћини су били одлични, гостопримљиви, спремни на сваки вид сарадње, и ово дружење ће нам остати у веома лепом сећању пуном лепих утисака.