УЧЕШЋЕ НА СТРУЧНОМ СКУПУ „21. ВЕК У ШКОЛСКОЈ БИБЛИОТЕЦИ“

Наставница српског језика и књижевности из наше школе Верица Костић учествовала је у стручном саветовању на тему „21. век у школској библиотеци”. Саветовање је организовала Градска библиотека „Владислав Петковић Дис” из Чачка и Библиотекарско друштво Србије. Скуп је одржан у четвртак, 5. децембра у Великој сали чачанске Библиотеке, окупивши више од 150 заинтересованих за актуелно стање у школским библиотекама у Србији.
      Наставница Верица Костић говорила је о значају школске библиотеке у настави српског језика и књижевности и осталих предмета указујући на различите могућности сарадње са школском библиотеком. Наставница је представила рад Клуба читалаца у школи и све активности које активно укључују школксу библиотку у образовно-васпитни процес.