УЧЕШЋЕ НА НУШИЋИЈАДИ 👏🏆🌺🌹🌸

И ове године ученици наше школе учествовали су на дечјој сцени ивањичког фестивала Нушићијада. Представили су своју школу стиховима и музиком. Никола Мојсиловић, одсвирао је Тајчевића минијатуру на клавиру. Љубица Симоновић и Емилија Јеротијевић рецитовале су стихове са којима су биле похваљене на овогодишњој смотри рецитатора. Емилија Костић казивала је своје ауторске стихове „Чувари породичног огњишта“ са којима је освојила три прве награде, једну у Ивањици и две у Чачку. Наталија и Анастасија Масларевић певале су песму „Ми смо деца неба“. Честитамо свим ученицима који су на диван начин представили школу и захваљујемо се менторима Верици Костић, Радмили Костић, Лели Ћурчић, Мирјани Араповић и Ани Павловић.
Координатор данашњег тима који је представио школу на овом великом фестивалу је Верица Костић, руководилац Тима за културну и јавну делатност школе.