СВЕЧАНИ ПРИЈЕМ ПРВАКА У НАШОЈ ШКОЛИ 🎉✏️📚🌸🎈

Јутрос је, након обележавања почетка школске године, уприличен свечани пријем ученика у први разред. Ученике првог разреда је најпре поздравио директор школе и пожелео им добродошлицу, уз речи охрабрења. Позвао је ученике да уживају у дружењу и новим сазнањима. Родитеље је позвао на сарадњу и подршку ученицима и учитељима. Потом су ученици другог разреда приказала пригодни програм добродошлице, који су за ову прилику припремили са својим учитељем Лелом Ћурчић. Након програма, ученицима су се обратиле будуће учитељице Оливера Ћојбашић и Биљана Дабовић. Оне су поделиле симболичне поклоне добродошлице. Срећно, драги наши прваци! Желимо вам да се у нашој школи осећате пријатно и да се радујете сваком доласку у школске клупе! Срећно на путу знања и одрастања! Радујемо се што ћемо вас на том путу пратити и што ћемо заједно учити и дружити се.