Први дан XV Фестивала дечијег фолклора „Светлост на брежуљку“

У спортској сали наше школе, 16. 10. 2020. са почетком у 17.00 часова, у Приликама, обележен је први дан  XV Фестивала дечијег фолклора „Светлост на брежуљку“.
 Због познате епидемиолошке ситуације Фестивал је  организован у другачијој форми од ранијих, али са истим циљевима и у истом духу. Присутнима се у име домаћина обратио директор наше школе, Миладин Божовић. XV Фестивал дечијег фолклоре званично је отворио председник СО Ивањица, Владимир Бојановић.
 Публици су се представили гости из Ужица, Фолклорни ансамбл „ЕРА“ инструменталисти – Никола Спасојевић, хармоника и Игор Пејовић, виолина, приличка мушка певачка група, Сузана Радоњић, казивала је стихове своје песме о Приликама, а сестре Маја и Јана Араповић представиле су се изворном песмом. Водитељи програма били су ученици Александра Пантовић и Урош Грујовић.
« од 2 »