ПРОГРАМ ОБЕЛЕЖАВАЊА ДЕЧЈЕ НЕДЕЉЕ У НАШОЈ ШКОЛИ

Дечја недеља, као највећа национална манифестација за заштиту и промоцију права детета у Републици Србији, идеална је прилика да се теме вршњачке и међугенерацијске толеранције и солидарности додатно оснаже, стога се дечја недеља ове године обележава под слоганом: „Ја сам дете имам план: Толеранција и љубав за сваки дан“. Наша школа настоји да свакодневно негује толеранцију и разумевање и неговање и оснаживање права сваког детета, али током Дечје недеље, која се ове године обележава од 7. до 13. октобра, ћемо богатим програмом подсетити на важност остваривања прва детета у друштву. У наставку можете погледати програм, који ће бити реализован кроз редовну наставу, слободне и ваннаставне активности. Организацију активности иницира Министарство за бригу о породици и демографију и Организација Пријатељи деце Србије.