Радионица – Новогодишњи медењаци

У оквиру школског пројекта „Новогодишњи сајам“ 17. децембра 2019. одржана је још једна радионица која је имала за циљ подстицање предузетништва у школи. Овога пута организована је производња медењака са новогодишњим мотивима. У радионици су учествовали представници свих одељења од првог до осмог разреда. Руководиоци радионице биле су маме наших ученика Ивана Симеуновић и Мирјана Миловановић које су несебично помогле и своје вештине израде медењака пренеле ученицима. Ученици су научили како се припрема тесто, обликују медењаци, пеку, декоришу и пакују. Уз помоћ мама и наставница Биљане Ћурчић, Верице Костић, и Мирјане Митровић, које су пратиле радионицу, направљен је велики број медењака који ће бити изложени на Новогодишњем сајму заједно са продуктима осталих радионица реализовних у оквиру пројекта. Захваљујемо се родитељима на сарадњи и учешћу у школским пројектним активностима.

Аутор текста: Верица Костић